Bouwsocieteit Meierijstad

Draai uw telefoon om de website te bekijken

Bouwsocieteit Meierijstad
C. (Karina) van Tartwijk-Kemps
C. (Karina) van Tartwijk-Kemps
Secretaresse Bouwsociëteit Meierijstad / Technoconsult B.V.
info@bouwsocieteitmeierijstad.nl
B & H Vastgoed & Consultancy
R. (Rob) Baas
R. (Rob) Baas
B & H Vastgoed & Consultancy
Directeur / eigenaar
r_baas@kpnmail.nl
Den Ouden Groep
P. (Peter) Bakker
P. (Peter) Bakker
Den Ouden Groep
Manager
http://www.denoudengroep.com
p.bakker@denoudengroep.com
Dura Vermeer Bouw Zuid BV
M. (Martin) Beukeboom
M. (Martin) Beukeboom
Dura Vermeer Bouw Zuid BV
Directeur
http://www.duravermeer.nl
m.beukeboom@duravermeer.nl
Abeco bedrijven
J. (Jeroen) Bestebreurtje
J. (Jeroen) Bestebreurtje
Abeco bedrijven
Directeur / eigenaar
http://www.abecobedrijven.nl
jeroen@abecobedrijven.nl
Van den Brand Vastgoed & Ontwikkeling
J. (Jan) van den Brand
Van den Brand Vastgoed & Ontwikkeling
Directeur/eigenaar
http://www.vandenbrandvastgoed.nl
jan@vandenbrandvastgoed.nl
Van den Brand Vastgoed & Projectonwikkeling
R. (Robert) van den Brand
R. (Robert) van den Brand
Van den Brand Vastgoed & Projectonwikkeling
Directeur/eigenaar
http://www.vandenbrandvastgoed.nl
robert@vandenbrandvastgoed.nl
By Brekel Vastgoed
G. (Geert) van den Brekel
G. (Geert) van den Brekel
By Brekel Vastgoed
Directeur/eigenaar
http://www.bybrekel.nl
geert@bybrekel.nl
Eklips Adviesbureau
S. (Sjoerd) Eegerdingk
S. (Sjoerd) Eegerdingk
Eklips Adviesbureau
Directeur / eigenaar
http:www.eklipsadvies.nl
info@eklipsadvies.nl
Hoedemakers bouw en ontwikkeling
H. (Hein) Geertsma
H. (Hein) Geertsma
Hoedemakers bouw en ontwikkeling
Bedrijfsleider planontwikkeling
http://www.hoedemakers.nu
h.geertsma@hoedemakers.nu
Van der Linden Van Giersbergen B.V. Adviesbureau
H. (Henk) van Giersbergen
Van der Linden Van Giersbergen B.V. Adviesbureau
Directeur / eigenaar
http://www.lgadvies.nl
h.vangiersbergen@lgadvies.nl
Newae Adviseurs & Ingenieurs
W. (Wim) Glaap
W. (Wim) Glaap
Newae Adviseurs & Ingenieurs
Manager vestiging Veghel
http://www.newae.nl
w.glaap@newae.nl
Okko Project
W. (Wilbur) van Hamond
W. (Wilbur) van Hamond
Okko Project
Directeur
http://www.okkoproject.nl
wilbur@okkoproject.nl
Omni Architecten BV
G. (Geert) van der Heijden
G. (Geert) van der Heijden
Omni Architecten BV
Architect
http://www.omniarchitecten.nl
geert@omniarchitecten.nl
Rabobank Hart van De Meierij
H. (Hans) van der Heijden
H. (Hans) van der Heijden
Rabobank Hart van De Meierij
Accountmanager MKB
http://www.rabobank.nl/lokale-bank/hart-van-de-meierij/
Hans.A.van.der.Heijden@rabobank.nl
Heijmans Timmerwerken B.V.
A. (Arno) Heijmans
A. (Arno) Heijmans
Heijmans Timmerwerken B.V.
Directeur / eigenaar
http://www.heijmanstimmerwerken.nl
heijmanstimmerwerken@hetnet.nl
Heijmans Neutraal Onderhoud Vastgoed Advies
G. (Gert-Jan) Heijmans
G. (Gert-Jan) Heijmans
Heijmans Neutraal Onderhoud Vastgoed Advies
Onderhoud-Vastgoedadviseur
http://www.heijmans-nova.nl
info@heijmans-nova.nl
Com_zone Architect
E. (Erik) Heijnen
E. (Erik) Heijnen
Com_zone Architect
Architect / eigenaar
http://www.comzonearchitect.nl
erik@comzonearchitect.nl
Bouwbedrijf Hobbelen
M. (Marcel) Hobbelen
M. (Marcel) Hobbelen
Bouwbedrijf Hobbelen
Directeur / eigenaar
http://www.bouwbedrijfhobbelen.nl
info@bouwbedrijfhobbelen.nl
Janssen de Jong Projectontwikkeling B.V.
T. (Tom) van der Horst
T. (Tom) van der Horst
Janssen de Jong Projectontwikkeling B.V.
Ontwikkelingsmanager
http://www.jjpo.nl
t.vanderhorst@jajo.com
Bouwbedrijf van Kampen
A. (Ad) van Kampen
Bouwbedrijf van Kampen
Directeur / eigenaar
kampenbouwschijndel@planet.nl
Bouwbedrijf van Kasteren Schijndel B.V.
B. (Berry) van Kasteren
Bouwbedrijf van Kasteren Schijndel B.V.
Directeur / eigenaar
infobouw@vankasterenschijndelbv.nl
Koeslag Jacobs Advocaten
Mr. P. (Paul) Koeslag
Mr. P. (Paul) Koeslag
Koeslag Jacobs Advocaten
Advocaat
http://www.koeslagjacobs.nl
info@koeslagjacobs.nl
Meierijstad Makelaardij
J. (Jochem) Kroon
J. (Jochem) Kroon
Meierijstad Makelaardij
Makelaar
http://www.demakelaarvanhier.nl
jochem@demakelaarvanhier.nl
Makelaardij van de Laar
R. (René) van de Laar
R. (René) van de Laar
Makelaardij van de Laar
Directeur / eigenaar
http://www.vdlaar.nl
info@vdlaar.nl
Leenders Architecten & Ingenieurs
N. (Noud) Leenders
N. (Noud) Leenders
Leenders Architecten & Ingenieurs
Architect / Directeur
http://www.leendersarchitecten.nl
nl@leendersarchitecten.nl
Leenders Makelaardij
R. (René) Leenders
R. (René) Leenders
Leenders Makelaardij
Eigenaar / Makelaar RMT
info@leendersmakelaardij.nl
info@leendersmakelaardij.nl
Van Mensvoort Veghel BV
W. (Willy) van Mensvoort
W. (Willy) van Mensvoort
Van Mensvoort Veghel BV
Directeur / eigenaar
http://www.vanmensvoortveghel.nl
willy@vanmensvoortveghel.nl
Gebr. van Stiphout Projectontwikkeling b.v.
M. (Marcel) Merks
M. (Marcel) Merks
Gebr. van Stiphout Projectontwikkeling b.v.
Projectontwikkelaar
http://www.van-stiphout.nl
MMerks@van-stiphout.nl
Betonfabriek A. van de Meulengraaf & Zn BV
C. (Coen) van de Meulengraaf
Betonfabriek A. van de Meulengraaf & Zn BV
Directeur / eigenaar
http://www.meulengraaf-beton.nl
info@meulengraaf-beton.nl
Hoedemakers bouw en ontwikkeling
S. (Simon) Passier
S. (Simon) Passier
Hoedemakers bouw en ontwikkeling
Directeur
http://www.hoedemakers.nu
s.passier@hoedemakers.nu
Deux Architecten
(E.) Erwin Pennings
(E.) Erwin Pennings
Deux Architecten
Architect / directeur
http://www.deuxarchitecten.nl
erwin@deuxarchitecten.nl
Remmers Bouwgroep
P. (Peter) Picavet
P. (Peter) Picavet
Remmers Bouwgroep
Remmers Bouwgroep
http://www.remmersbouwgroep.nl
ppicavet@remmersbouwgroep.nl
Leenders Architecten & Ingenieurs
Anne-Marie Pors
Anne-Marie Pors
Leenders Architecten & Ingenieurs
Architect / Directeur
http://leendersarchitecten.nl
amp@leendersarchitecten.nl
Stedenrij B.V.
J. (Joost) Ploegmakers
J. (Joost) Ploegmakers
Stedenrij B.V.
Mede-eigenaar
http://www.stedenrij.nl/
joost@stedenrij.nl
Van Kruijsdijk Notarissen
K. (Kees) Pruik
K. (Kees) Pruik
Van Kruijsdijk Notarissen
Notaris
http://www.vankruijsdijknotarissen.nl
cpruik@vankruijsdijknotarissen.nl
Romeynders Makelaardij
S. Sander Romeynders
S. Sander Romeynders
Romeynders Makelaardij
Makelaar
http://www.romeynders.nl/
sander@romeynders.nl
Meierijstad Makelaardij
Monique van Rijbroek
Monique van Rijbroek
Meierijstad Makelaardij
Makelaar
http://www.demakelaarvanhier.nl
monique@demakelaarvanhier.nl
A. (Anton) van de Rijt
A. (Anton) van de Rijt
Van de Rijt Vastgoed Consultants & Makelaars
Beedigd makelaar en MRT
anton@vanderijtvc.nl
Saris & Partners Makelaars in bedrijfshuisvesting
T. (Toin) Saris
T. (Toin) Saris
Saris & Partners Makelaars in bedrijfshuisvesting
Makelaar
http://www.sarisenpartners.nl
info@sarisenpartners.nl
Holla Advocaten
Mr. E. (Egbert) Schelhaas
Mr. E. (Egbert) Schelhaas
Holla Advocaten
Advocaat
http://www.holla.nl
e.schelhaas@holla.nl
Huizenhoog studio voor architectuur, ruimtelijk interieurontwerp & 3d visualisatie
B. (Björn) Schoeberichts
B. (Björn) Schoeberichts
Huizenhoog studio voor architectuur, ruimtelijk interieurontwerp & 3d visualisatie
Architect
http://www.huizenhoog.nl
bjorn@huizenhoog.nl
JHS Bouwbedrijf B.V.
H. (Hans) Smits
H. (Hans) Smits
JHS Bouwbedrijf B.V.
Directeur / eigenaar
http://www.jhsbouwbedrijf.nl
info@jhsbouwbedrijf.nl
Van Stiphout Bouwcoördinatie
A. (Albert) van Stiphout
A. (Albert) van Stiphout
Van Stiphout Bouwcoördinatie
Directeur / eigenaar
http://www.gaatubouwen.nl
albert@gaatubouwen.nl
Van Tartwijk Exploitatie Belegging en Beheer B.V.
J. (Jeffrey) van Tartwijk
J. (Jeffrey) van Tartwijk
Van Tartwijk Exploitatie Belegging en Beheer B.V.
Directeur
steenschaal@hotmail.com
RSP Makelaars 's-Hertogenbosch
R.(Roy) M.J. van Thiel
R.(Roy) M.J. van Thiel
RSP Makelaars 's-Hertogenbosch
Vennoot/bedrijfsmakelaar/registermakelaar/taxateur
http://www.rspmakelaars.nl
r.v.thiel@rspmakelaars.nl
MILON bv
P. (Patrick) Trikels
P. (Patrick) Trikels
MILON bv
Directeur / eigenaar
http://www.milon.nl
patrick@milon.nl
Marc Tummers Makelaardij
Directeur/eigenaar
Directeur/eigenaar
Marc Tummers Makelaardij
Directeur / eigenaar
http://www.tummersmakelaardij.nl
info@tummersmakelaardij.nl
Rabobank Hart van De Meierij
Roswitha Verhoeven - van Berkom
Roswitha Verhoeven - van Berkom
Rabobank Hart van De Meierij
Financieel Adviseur
http://www.rabobank.nl/lokale-bank/hart-van-de-meierij/
Roswitha.Verhoeven@rabobank.nl
VP&A Groep
B. (Björn) Voogt
B. (Björn) Voogt
VP&A Groep
Directeur
http://www.vpagroep.nl
b.voogt@vpagroep.nl
Wintraecken advies
Mr. D. (David) Wintraecken
Mr. D. (David) Wintraecken
Wintraecken advies
Omgevingsjurist
http://www.wintraeckenadvies.nl
info@wintraeckenadvies.nl
Woudstra architecten B.V.
Ir. S. (Steven) G. Woudstra
Ir. S. (Steven) G. Woudstra
Woudstra architecten B.V.
Architect
http://www.woudstra-architecten.nl
woudstra@woudstra-architecten.nl
Wouters makelaardij
J. (Jan) Wouters
J. (Jan) Wouters
Wouters makelaardij
Makelaar/taxateur/rentmeester
http://www.woutersmakelaardij.nl
j.wouters@woutersmakelaardij.nl

Bijzondere leden

De gemeente Meierijstad is geen lid van Bouwsociëteit Meierijstad om haar onafhankelijkheid richting leden, maar ook andere belanghebbenden van bouwinitiatieven te onderstrepen. Bestuurlijk en ambtelijk zal de gemeente Meierijstad de bouwsociëteit volgen en ingeval er nieuws is dit in de bijeenkomsten melden. Uit hoofde van de publieke functie gaat de gemeente Meierijstad voorts in op uitnodigingen van de bouwsociëteit waarbij toelichtingen of presentaties gegeven en/of speciale momenten gevierd worden.

Gemeente Meierijstad
Drs. H.J.M.P.M. (Eric) van den Boogaard
Drs. H.J.M.P.M. (Eric) van den Boogaard
Gemeente Meierijstad
Wethouder Ruimtelijke Ontwikkeling
http://www.meierijstad.nl
Gemeente Meierijstad
Ellen Dangé
Ellen Dangé
Gemeente Meierijstad
Accountmanager Bedrijven
http://www.meierijstad.nl
edange@meierijstad.nl
Gemeente Meierijstad
Nancy van Krieken
Nancy van Krieken
Gemeente Meierijstad
Accountmanager Bedrijven
http://www.meierijstad.nl
nvankrieken@meierijstad.nl