Bouwsocieteit Meierijstad

Draai uw telefoon om de website te bekijken

Bouwsocieteit Meierijstad
TechnoConsult B.V.
C. (Karina) van Tartwijk-Kemps
C. (Karina) van Tartwijk-Kemps
TechnoConsult B.V.
Secretaresse Bouwsociëteit Meierijstad / Technoconsult B.V.
https://www.technoconsult.nl
info@bouwsocieteitmeierijstad.nl
B & H Vastgoed & Consultancy
R. (Rob) Baas
R. (Rob) Baas
B & H Vastgoed & Consultancy
Directeur / eigenaar
r_baas@kpnmail.nl
Den Ouden Groep
P. (Peter) Bakker
P. (Peter) Bakker
Den Ouden Groep
Manager
https://www.denoudengroep.com
p.bakker@denoudengroep.com
Abeco bedrijven
J. (Jeroen) Bestebreurtje
J. (Jeroen) Bestebreurtje
Abeco bedrijven
Directeur / eigenaar
https://www.abecobedrijven.nl
jeroen@abecobedrijven.nl
Investes Group Vastgoed & Projectontwikkeling
T. (Tessa) van den Bosch
T. (Tessa) van den Bosch
Investes Group Vastgoed & Projectontwikkeling
Directeur / eigenaar
t.vandenbosch@investesgroup.nl
Peters Projectontwikkeling
H. (Harold) Bouwmans
H. (Harold) Bouwmans
Peters Projectontwikkeling
Projectontwikkelaar
https://www.ppo.nl
bouwmans@ppo.nl
Van den Brand Vastgoed & Ontwikkeling
J. (Jan) van den Brand
J. (Jan) van den Brand
Van den Brand Vastgoed & Ontwikkeling
Directeur / eigenaar
https://www.vandenbrandvastgoed.nl
jan@vandenbrandvastgoed.nl
Van den Brand Vastgoed & Projectonwikkeling
R. (Robert) van den Brand
R. (Robert) van den Brand
Van den Brand Vastgoed & Projectonwikkeling
Directeur / eigenaar
https://www.vandenbrandvastgoed.nl
robert@vandenbrandvastgoed.nl
By Brekel Vastgoed
G. (Geert) van den Brekel
G. (Geert) van den Brekel
By Brekel Vastgoed
Directeur / eigenaar
https://www.bybrekel.nl
geert@bybrekel.nl
Woonmeij
K. (Karl-John) Burgmans
K. (Karl-John) Burgmans
Woonmeij
Ontwikkelaar Vastgoed
https://www.woonmeij.nl
kburgmans@woonmeij.nl
KPE Groep
R. (Robbert) van Dinther
R. (Robbert) van Dinther
KPE Groep
Directeur
https://kpe.nl
r.vandinther@kpe.nl
Studio 412
K. (Koen) Donkers
K. (Koen) Donkers
Studio 412
Architect / eigenaar
https://www.studio412.nl
koen@studio412.nl
Eklips Adviesbureau
S. (Sjoerd) Eegerdingk
S. (Sjoerd) Eegerdingk
Eklips Adviesbureau
Directeur / eigenaar
https://www.eklipsadvies.nl
info@eklipsadvies.nl
Rabobank Hart van De Meierij
E. (Ellen) van der Eerden
E. (Ellen) van der Eerden
Rabobank Hart van De Meierij
Adviseur Bedrijven
https://www.rabobank.nl/lokale-bank/hart-van-de-meierij/
ellen.van.der.eerden@rabobank.nl
Hoedemakers bouw en ontwikkeling
H. (Hein) Geertsma
H. (Hein) Geertsma
Hoedemakers bouw en ontwikkeling
Bedrijfsleider planontwikkeling
https://www.hoedemakers.nu
h.geertsma@hoedemakers.nu
Heijmans Vastgoed B.V.
R. (Robert-Jan) van Gerven
R. (Robert-Jan) van Gerven
Heijmans Vastgoed B.V.
Gebiedsontwikkelaar
https://www.heijmans.nl
rgerven@heijmans.nl
Van der Linden Van Giersbergen B.V. Adviesbureau
H. (Henk) van Giersbergen
Van der Linden Van Giersbergen B.V. Adviesbureau
Directeur / eigenaar
https://www.lgadvies.nl
h.vangiersbergen@lgadvies.nl
Newae Adviseurs & Ingenieurs
W. (Wim) Glaap
W. (Wim) Glaap
Newae Adviseurs & Ingenieurs
Manager vestiging Veghel
https://www.newae.nl
w.glaap@newae.nl
Woonmeij
R. (Rob) Gloudemans
R. (Rob) Gloudemans
Woonmeij
Projectmanager Vastgoed
https://www.woonmeij.nl
rgloudemans@woonmeij.nl
Investes Group Vastgoed & Projectontwikkeling
T. (Tessa) Goossens
T. (Tessa) Goossens
Investes Group Vastgoed & Projectontwikkeling
Directeur / eigenaar
t.goossens@investesgroup.nl
Area
K. (Kathy) van Grinsven
K. (Kathy) van Grinsven
Area
Projectmanager
https://www.areawonen.nl
kvangrinsven@areawonen.nl
Woonmeij
F. (Frank) van Gulick
F. (Frank) van Gulick
Woonmeij
Projectmanager Vastgoed
https://www.woonmeij.nl
fvgulick@woonmeij.nl
Okko Project
W. (Wilbur) van Hamond
W. (Wilbur) van Hamond
Okko Project
Directeur
https://www.okkoproject.nl
wilbur@okkoproject.nl
Van Iersel Luchtman Advocaten
R. (Roy) van Helvoirt
R. (Roy) van Helvoirt
Van Iersel Luchtman Advocaten
Advocaat
https://www.vil.nl
r.helvoirt@vil.nl
Omni Architecten BV
G. (Geert) van der Heijden
G. (Geert) van der Heijden
Omni Architecten BV
Architect
https://www.omniarchitecten.nl
geert@omniarchitecten.nl
Heijmans Timmerwerken B.V.
A. (Arno) Heijmans
A. (Arno) Heijmans
Heijmans Timmerwerken B.V.
Directeur / eigenaar
https://www.heijmanstimmerwerken.nl
heijmanstimmerwerken@hetnet.nl
Bouwbedrijf Hobbelen
M. (Marcel) Hobbelen
M. (Marcel) Hobbelen
Bouwbedrijf Hobbelen
Directeur / eigenaar
https://www.bouwbedrijfhobbelen.nl
info@bouwbedrijfhobbelen.nl
Van Grunsven Groep
T. (Timon) van der Horst
T. (Timon) van der Horst
Van Grunsven Groep
Directeur Ontwikkeling
https://www.grunsvengroep.nl/
t.vdhorst@grunsvengroep.nl
Janssen de Jong Projectontwikkeling B.V.
T. (Tom) van der Horst
T. (Tom) van der Horst
Janssen de Jong Projectontwikkeling B.V.
Ontwikkelingsmanager
https://www.jjpo.nl
t.vanderhorst@jajo.com
Simon Hulsman Hypotheken
S. (Simon) Hulsman
S. (Simon) Hulsman
Simon Hulsman Hypotheken
Zelfstandig hypotheekadviseur voor particulieren en ondernemers
https://simonhulsmanhypotheken.nl
nicol@simonhulsmanhypotheken.nl
Dura Vermeer Bouw Zuid BV
R. (Robert-Paul) Jansen
R. (Robert-Paul) Jansen
Dura Vermeer Bouw Zuid BV
Ontwikkelmanager
https://www.duravermeer.nl
rp.jansen@duravermeer.nl
Bouwbedrijf van Kampen
A. (Ad) van Kampen
Bouwbedrijf van Kampen
Directeur / eigenaar
kampenbouwschijndel@planet.nl
Bouwbedrijf van Kasteren Schijndel B.V.
B. (Berry) van Kasteren
Bouwbedrijf van Kasteren Schijndel B.V.
Directeur / eigenaar
infobouw@vankasterenschijndelbv.nl
Koeslag Jacobs Advocaten
Mr. P. (Paul) Koeslag
Mr. P. (Paul) Koeslag
Koeslag Jacobs Advocaten
Advocaat
https://www.koeslagjacobs.nl
info@koeslagjacobs.nl
Meierijstad Makelaardij
J. (Jochem) Kroon
J. (Jochem) Kroon
Meierijstad Makelaardij
Makelaar
https://www.demakelaarvanhier.nl
jochem@demakelaarvanhier.nl
Van de Laar Makelaardij
R. (René) van de Laar
R. (René) van de Laar
Van de Laar Makelaardij
Directeur / eigenaar
https://www.vdlaar.nl
info@vdlaar.nl
De Plaatselijke Makelaar
R. (Rob) van de Laar
R. (Rob) van de Laar
De Plaatselijke Makelaar
NVM Makelaar
https://www.dpmrobvandelaar.nl
rvdlaar@dpmrobvandelaar.nl
Gebr. van Stiphout Projectontwikkeling b.v.
M. (Marcel) Merks
M. (Marcel) Merks
Gebr. van Stiphout Projectontwikkeling b.v.
Projectontwikkelaar
https://www.van-stiphout.nl
MMerks@van-stiphout.nl
Betonfabriek A. van de Meulengraaf & Zn BV
C. (Coen) van de Meulengraaf
Betonfabriek A. van de Meulengraaf & Zn BV
Directeur / eigenaar
https://www.meulengraaf-beton.nl
info@meulengraaf-beton.nl
Hoedemakers bouw en ontwikkeling
S. (Simon) Passier
S. (Simon) Passier
Hoedemakers bouw en ontwikkeling
Directeur
https://www.hoedemakers.nu
s.passier@hoedemakers.nu
Deux Architecten
(E.) Erwin Pennings
(E.) Erwin Pennings
Deux Architecten
Architect / directeur
https://www.deuxarchitecten.nl
erwin@deuxarchitecten.nl
Remmers Bouwgroep
P. (Peter) Picavet
P. (Peter) Picavet
Remmers Bouwgroep
Directeur
https://www.remmersbouwgroep.nl
ppicavet@remmersbouwgroep.nl
Press Real Estate Solutions
J. (Joost) Ploegmakers
J. (Joost) Ploegmakers
Press Real Estate Solutions
Directeur / eigenaar
joost@pressbv.nl
LA Architecten Ingenieurs
A. (Anne-Marie) Pors
A. (Anne-Marie) Pors
LA Architecten Ingenieurs
Architect / Directeur
https://www.la-architecten.nl
amp@la-architecten.nl
Van Kruijsdijk Notarissen
K. (Kees) Pruik
K. (Kees) Pruik
Van Kruijsdijk Notarissen
Notaris
https://www.vankruijsdijknotarissen.nl
cpruik@vankruijsdijknotarissen.nl
Meierijstad Makelaardij
M. (Monique) van Rijbroek
M. (Monique) van Rijbroek
Meierijstad Makelaardij
Makelaar
https://www.demakelaarvanhier.nl
monique@demakelaarvanhier.nl
Saris & Partners Makelaars in bedrijfshuisvesting
T. (Toin) Saris
T. (Toin) Saris
Saris & Partners Makelaars in bedrijfshuisvesting
Makelaar
https://www.sarisenpartners.nl
info@sarisenpartners.nl
Holla Advocaten
Mr. E. (Egbert) Schelhaas
Mr. E. (Egbert) Schelhaas
Holla Advocaten
Advocaat
https://www.holla.nl
e.schelhaas@holla.nl
Huizenhoog studio voor architectuur, ruimtelijk interieurontwerp & 3d visualisatie
B. (Björn) Schoeberichts
B. (Björn) Schoeberichts
Huizenhoog studio voor architectuur, ruimtelijk interieurontwerp & 3d visualisatie
Architect
https://www.huizenhoog.nl
bjorn@huizenhoog.nl
JHS Bouwbedrijf B.V.
H. (Hans) Smits
H. (Hans) Smits
JHS Bouwbedrijf B.V.
Directeur / eigenaar
https://www.jhsbouwbedrijf.nl
info@jhsbouwbedrijf.nl
Van Stiphout Bouwcoördinatie
A. (Albert) van Stiphout
A. (Albert) van Stiphout
Van Stiphout Bouwcoördinatie
Directeur / eigenaar
https://www.gaatubouwen.nl
albert@gaatubouwen.nl
Van Tartwijk Exploitatie Belegging en Beheer B.V.
J. (Jeffrey) van Tartwijk
J. (Jeffrey) van Tartwijk
Van Tartwijk Exploitatie Belegging en Beheer B.V.
Directeur
steenschaal@hotmail.com
RSP Makelaars 's-Hertogenbosch
R.(Roy) M.J. van Thiel
R.(Roy) M.J. van Thiel
RSP Makelaars 's-Hertogenbosch
Vennoot/bedrijfsmakelaar/registermakelaar/taxateur
https://www.rspmakelaars.nl
r.v.thiel@rspmakelaars.nl
LA Architecten Ingenieurs
H.(Hans) van den Tillaart
H.(Hans) van den Tillaart
LA Architecten Ingenieurs
Architect BNA / Directeur
https://www.la-architecten.nl
hvdt@la-architecten.nl
MILON bv
P. (Patrick) Trikels
P. (Patrick) Trikels
MILON bv
Directeur / eigenaar
https://www.milon.nl
patrick@milon.nl
Marc Tummers Makelaardij
M. (Marc) Tummers
M. (Marc) Tummers
Marc Tummers Makelaardij
Directeur / eigenaar
https://www.tummersmakelaardij.nl
info@tummersmakelaardij.nl
Rabobank Hart van De Meierij
R. (Roswitha) Verhoeven - van Berkom
R. (Roswitha) Verhoeven - van Berkom
Rabobank Hart van De Meierij
Financieel Adviseur
https://www.rabobank.nl/lokale-bank/hart-van-de-meierij/
Roswitha.Verhoeven@rabobank.nl
Den Ouden Groep
J. (Joris) van de Vleuten
J. (Joris) van de Vleuten
Den Ouden Groep
Commercieel directeur
https://www.denoudengroep.com
j.vandevleuten@denoudengroep.com
VP&A Groep
B. (Björn) Voogt
B. (Björn) Voogt
VP&A Groep
Directeur
https://www.vpagroep.nl
b.voogt@vpagroep.nl
VDB Advocaten en Notarissen
W. (Wieteke) van de Vorle
W. (Wieteke) van de Vorle
VDB Advocaten en Notarissen
Toegevoegd notaris
https://vdb-law.nl/
wieteke.vorle@vdb-law.nl
Area
Jan van Vucht
Jan van Vucht
Area
Directeur-bestuurder
https://www.areawonen.nl
jvanvucht@areawonen.nl
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling B.V.
S. (Steffen) van der Wielen
S. (Steffen) van der Wielen
Ten Brinke Vastgoedontwikkeling B.V.
Senior Acquisiteur regio Zuid
https://www.tenbrinke.com
SvanderWielen@tenbrinke.com
Wintraecken advies
Mr. D. (David) Wintraecken
Mr. D. (David) Wintraecken
Wintraecken advies
Omgevingsjurist
https://www.wintraeckenadvies.nl
info@wintraeckenadvies.nl
Woonmeij
M. (Mark) Wonders
M. (Mark) Wonders
Woonmeij
Directeur-bestuurder
https://www.woonmeij.nl
mwonders@woonmeij.nl
Woudstra architecten B.V.
Ir. S. (Steven) G. Woudstra
Ir. S. (Steven) G. Woudstra
Woudstra architecten B.V.
Architect
https://www.woudstra-architecten.nl
woudstra@woudstra-architecten.nl
Wouters makelaardij
J. (Jan) Wouters
J. (Jan) Wouters
Wouters makelaardij
Makelaar/taxateur/rentmeester
https://www.woutersmakelaardij.nl
j.wouters@woutersmakelaardij.nl





Bijzondere leden

De gemeente Meierijstad is geen lid van Bouwsociëteit Meierijstad om haar onafhankelijkheid richting leden, maar ook andere belanghebbenden van bouwinitiatieven te onderstrepen. Bestuurlijk en ambtelijk zal de gemeente Meierijstad de bouwsociëteit volgen en ingeval er nieuws is dit in de bijeenkomsten melden. Uit hoofde van de publieke functie gaat de gemeente Meierijstad voorts in op uitnodigingen van de bouwsociëteit waarbij toelichtingen of presentaties gegeven en/of speciale momenten gevierd worden.

Gemeente Meierijstad
J. (Jan) Goijaarts
J. (Jan) Goijaarts
Gemeente Meierijstad
Wethouder Economie, Financiën, Ruimtelijke Ordening
https://www.meierijstad.nl
Gemeente Meierijstad
J. (Jos) van de Steeg
J. (Jos) van de Steeg
Gemeente Meierijstad
Accountmanager bedrijven
https://www.meierijstadvoorondernemers.nl
jvandesteeg@meierijstad.nl